Cemre Kemer Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre Kemer Fan Club

Cemre Kemer Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cemre Kemer- Heygirl Röportajı

4 posters
YazarMesaj
Gissy
ѕüρєя ƒαη
ѕüρєя ƒαη
Gissy

siteyi sevdin mi : Eed...
Hangi Hepsi Kızı? : Cemre

Cemre Kemer- Heygirl Röportajı Empty
MesajKonu: Cemre Kemer- Heygirl Röportajı   Cemre Kemer- Heygirl Röportajı Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 11:40 pm

Hemen “Şaka”dan bahsedelim…

Bir yeni şarkımız var, diğerleri cover. “4 Peynirli Pizza”, Kenan Doğulu’nun bizim için yaptığı özel bir şarkı. Mizah anlayışı yüksek bir parça. Ben gidip gelip Kenan’ın beynini yedim; kızlar da öyle. O da bize hep “yapanm” diyordu. Dinlediğimizde bayıldık şarkıya. O gece stüdyoya girdik: Kenan, her biri mükemmel müzisyenler olan arkadaşlannı çağırdı. Aynı gece içerisinde Ozan Doğulu, Kenan Doğulu ve bizim ekibimiz parçayı yaptık. Şarkıda Kenan’ın da vokalleri var.

Bu aralar neler yapmaktan keyif alıyorsun?

Albümle ilgilenmekten çok keyif alıyorum. Cok heyecanlıyım. Ayrıca bu devirde hiçbir dizi sürmezken, biz “Hepsi l”de 52. bolümü çektik. Bu çok hoşuma gidiyor; gurur verici bir şey.

Son günlerde cümlelerinde en çok hangi sözcüğü kullanıyorsun? •

Çabuk çabuk”ya da “Hadi”.

En çok kullandığımız sözcükler, bizim hayata bakış açımızı anlatıyormuş aslında. Bunu duymuş muydun?

Herhalde yoğun tempom yüzünden bu sözcükleri kullanıyorum. Çabuk uyumalr/ım, uyanmalıyım, çünkü yapacak çok işim var. Eskiden ünlülerin “Benim hiç Özel hayatım yok” deyişlerine “Hadi canım” derdim, ama gerçeklen oyleymiş. Bu kadarını hiç tahmin etmiyordum. “Dünya starlan ne yapıyordur” diye düşünüyordum, ama sonra öğrendim ki jetle-rîyİe aldırıyorlarmış kendilerini:)

Sen de alırsın belki bir gün bir jet:)

Evet alırım bir tane artık!

Trafikte geçirdiğin zamanlan çıkarırsan, bir sürü vakit kalır sana geriye…

Ben zaten metroya biniyorum. Benim metroya binmem biraz olaylı oluyor ama:) Pepsi dolaplarımız var ya metroda, çok komik oluyor:)

O dolaplara bazen bıyık çiziyorlar, biliyor musun?

Biliyorum:) Ama bizim fanlarımız her hafta gidip Camsil’le onları temizliyorlarmış.

Pizzanı nasıl seversin?

4 Peynirli severim Smile
cemrem_aşkım
тαтℓı уєηι üує
тαтℓı уєηι üує
cemrem_aşkım

siteyi sevdin mi : bayıldım
Hangi Hepsi Kızı? : cemre

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer- Heygirl Röportajı   Cemre Kemer- Heygirl Röportajı Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 4:35 pm

teşekkürler canım.
Sinem&Gamze
тαтℓı уєηι üує
тαтℓı уєηι üує
Sinem&Gamze

siteyi sevdin mi : HEMDE ÇOK
Hangi Hepsi Kızı? : EREN BAKICI

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer- Heygirl Röportajı   Cemre Kemer- Heygirl Röportajı Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 3:32 pm

teşekkürler
vaLery.
тαтℓı уєηι üує
тαтℓı уєηι üує
vaLery.

siteyi sevdin mi : evet-çook
Hangi Hepsi Kızı? : CK*mm

MesajKonu: Geri: Cemre Kemer- Heygirl Röportajı   Cemre Kemer- Heygirl Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 6:02 pm

teşekkürler
http://www.gruphepsim.net

Cemre Kemer- Heygirl Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Kemer Fan
» Cemre kemer videolar..
» bir cemre kemer fan daha
» Cemre Kemer Fan Tual
» Cemre Kemer Puzzle